O Mnie

WITAM CIĘ RYCERZU

Główny Skryba

Cześć. Nazywam się Paweł i nie lubię zbytnio pisać o sobie ale na potrzeby tego małego projektu postaram się coś niecoś stworzyć. Z wykształcenia energetyk, jednak zawodowo związany z branżą kolejową jako maszynista i specjalista. Więc śmiało można rzec że niejedna książka w pociągu została przeczyta. Z książkami obcuje już od lat z głównym nastawieniem na fantastykę „sword and sorcery” i „dark fantasy” jednak innymi gatunkami nie wybrzydzam żeby nie było. Sci-fi, kryminały, historyczne również goszczą u mnie mocne pozycję. Z harlekinami nie miałem do czynienia ale kto wie co życie przyniesie.

Jak widać na załączonym obrazku lubuję się również w rekonstrukcjach historycznych więc żeby nie było mieczem pomachać umiem. Jedyne co mi jeszcze zostało to przejechać się w zbroi na motorze ale myślę że i na to przyjdzie czas.

Jednym z moich życiowych mott jest „Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy” dlatego ten blog też tak będzie prowadzony z nutką wesołości.

Po za tym choruje na zbieractwo i magazynuje w domu książki.

Ja jako rycerz

Książka to najlepszy przyjaciel człowieka, a biblioteka to świątynia jego myśli.

Plan Rozwoju

Hej! Wraz z rozwojem bloga chcę dać projektowi trochę magii i poszerzyć jego możliwości. Planuję nie tylko stworzyć fajną społeczność, uruchamiając forum, ale też otworzyć mały, książkowy kramik pełen gadżetów dla prawdziwych książkocholików. 🧙‍♂️📚 Chciałbym, żeby każdy znalazł coś dla siebie – od zakładek po inne literackie drobiazgi, które uprzyjemnią życie fanom książek. Jeśli chcesz poznać cały plan rozwoju, kliknij i zerknij! A jak masz jakieś fajne pomysły, śmiało pisz – albo wyślij gołębia, jeśli wolisz bardziej klasyczną metodę! 😄

Projekt bez nazwy