O Mnie
WITAM CIĘ RYCERZU
Główny Skryba
Cześć. Nazywam się Paweł i nie lubię zbytnio pisać o sobie ale na potrzeby tego małego projektu postaram się coś niecoś stworzyć. Z wykształcenia energetyk, jednak zawodowo związany z branżą kolejową jako maszynista i specjalista. Więc śmiało można rzec że niejedna książka w pociągu została przeczyta. Z książkami obcuje już od lat z głównym nastawieniem na fantastykę „sword and sorcery” i „dark fantasy” jednak innymi gatunkami nie wybrzydzam żeby nie było. Sci-fi, kryminały, historyczne również goszczą u mnie mocne pozycję. Z harlekinami nie miałem do czynienia ale kto wie co życie przyniesie.
Jak widać na załączonym obrazku lubuję się również w rekonstrukcjach historycznych więc żeby nie było mieczem pomachać umiem. Jedyne co mi jeszcze zostało to przejechać się w zbroi na motorze ale myślę że i na to przyjdzie czas.
Jednym z moich życiowych mott jest „Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy” dlatego ten blog też tak będzie prowadzony z nutką wesołości.
Po za tym choruje na zbieractwo i magazynuje w domu książki.

